Конференції

Головна / Про інститут / Конференції

Львівське відділення залучає до конференційної співпраці інші інституції та організації. Найкраще склалися наукові контакти з Українським геральдичним товариством (УГТ), що очолює провідний науковий співробітник Відділення Андрій Ґречило. Об’єднаними зусиллями Відділення та Товариства проводяться щорічно всеукраїнські геральдичні конференції. 

Довголітня та продуктивна наукова кооперація налагодилась у Відділення також із Львівським музеєм історії релігії та Відділенням релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди АН України. Спільно з цими установами щорічно проводиться наукова конференція «Історія релігій в Україні», а матеріали якої регулярно виходять однією чи кількома книгами.

Історична комісія НТШ у Львові (очолювана Андрієм Фелонюком), а також Комісія спеціальних історичних дисциплін (голова – Андрій Ґречило) та Археографічна комісія (голова – Іван Сварник) постійно виступають нашими партнерами, часто спільно з Львівським відділенням проводячи семінари, засідання та інші наукові заходи.